Sold
Victoria Skye Ocean Waves Tower 3FLOOR 21FLAT K
Registration Number:23040401460015
|Transaction Date:12/01/2023
PRN:D3766020
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ThomasChung鍾偉民
ACCOUNT DIRECTOR(S-431152)
Sold

7/15
PRICE
$4.98 M
Saleable Area
233sq.ft.
Buy $21,419 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 12/01/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
7 Block(s)
Total Units
822
Walking toKai TakStation
11 Min(s)
Address/ Area
1 Muk Ning Street