Sold
One Victoria Ocean VillaFLOOR 1FLAT A
Registration Number:24041000200299
|Transaction Date:13/03/2024
PRN:D5145857
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

PerryWong王穎康
ACCOUNT DIRECTOR(S-430569)
Sold

1/7
PRICE
$47.82 M
Saleable Area
1,781sq.ft.
Buy $26,849 /sq.ft.
Building Age
3 Years
Transaction Date: 13/03/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
1,059
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
21 Shing Fung Road