Sold
No. 93 Pau Chung StreetFLOOR 29FLAT B
Registration Number:17081002200182
|Transaction Date:02/08/2017
PRN:D3491648
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MonicaHeung香巧雲
ACCOUNT DIRECTOR(S-363939)
Sold

1/2
PRICE
$6.45 M
Saleable Area
328sq.ft.
Buy $19,671 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 02/08/2017
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
209
Walking toTo Kwa WanStation
5 Min(s)
Address/ Area
93 Pau Chung Street