Sold
No. 93 Pau Chung StreetFLOOR 5FLAT B
Registration Number:16112402510036
|Transaction Date:11/11/2016
PRN:D3489751
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
Sold

1/2
PRICE
$5.07 M
Saleable Area
328sq.ft.
Buy $15,465 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 11/11/2016
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
209
Walking toTo Kwa WanStation
5 Min(s)
Address/ Area
93 Pau Chung Street