Sold
No. 80 Maidstone RoadFLOOR 8FLAT B
Registration Number:21112200520055
|Transaction Date:29/10/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

BonnieChang鄭惠芳
ACCOUNT DIRECTOR(E-443952)
Sold

2/8
PRICE
$6.3 M
Saleable Area
268sq.ft.
Buy $23,505 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 29/10/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2019-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
92
Walking toTo Kwa WanStation
1 Min(s)
Address/ Area
80 Maidstone Road