Sold
No. 80 Maidstone RoadFLOOR 18FLAT B
Registration Number:18010500730426
|Transaction Date:20/12/2017
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ThomasChung鍾偉民
ACCOUNT DIRECTOR(S-431152)
Sold

1/1
PRICE
$5.68 M
Saleable Area
268sq.ft.
Buy $21,203 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 20/12/2017
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2019-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
92
Walking toTo Kwa WanStation
1 Min(s)
Address/ Area
80 Maidstone Road