Sold
No. 80 Maidstone RoadFLOOR 21FLAT C
Registration Number:22011300130088
|Transaction Date:31/12/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MichaelChin程紹懷
ACCOUNT DIRECTOR(E-180125)
Sold

1/1
PRICE
$6.38 M
Saleable Area
268sq.ft.
Buy $23,804 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 31/12/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2019-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
92
Walking toTo Kwa WanStation
1 Min(s)
Address/ Area
80 Maidstone Road