Sold
No. 65-89 Tan Kwai Tsuen Road DomusFLOOR 3FLAT 37
Registration Number:19040202030112
|Transaction Date:14/03/2019
PRN:D3058872
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RingoYeung楊俊偉
ACCOUNT DIRECTOR(E-486332)
Sold

5/10
PRICE
$3.94 M
Saleable Area
243sq.ft.
Buy $16,176 /sq.ft.
Building Age
10 Years
Transaction Date: 14/03/2019
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2015-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
37 Block(s)
Total Units
170
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
65-89 Tan Kwai Tsuen Road