Sold
Wing Wah Mansion No. 425s - 425tFLOOR 11NO. 425T (FRONT)
Registration Number:07660739
|Transaction Date:29/12/1998
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SelinaHuang黃雪梅
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-504969)
Sold

1/3
PRICE
$885 K
Saleable Area
391sq.ft.
Buy $2,265 /sq.ft.
Building Age
63 Years
Transaction Date: 29/12/1998
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1962-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
8 Block(s)
Total Units
446
Walking toHKUStation
1 Min(s)
Address/ Area
425g-425z Queen's Road West