Leased
No. 33 Kennedy RoadLow Floor ZoneFLAT SOUTH
Transaction Date:15/04/2026
PRN:D6425762
Ricacorp/Holdings
PRIVATE RESIDENTIAL

HelenChau周海詩
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-213403)
Leased

1/1
PRICE
$77,000
Saleable Area
1,033sq.ft.
Rent $75 /sq.ft.
Building Age
1 Years
Transaction Date: 15/04/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2025-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
71
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
33 Kennedy Road