Sold
No. 33 Kennedy RoadFLOOR 19FLAT NORTH
Registration Number:25091001770370
|Transaction Date:18/08/2025
PRN:D6425997
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FionaYau邱凱琪
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-306350)
Sold

1/1
PRICE
$10.88 M
Saleable Area
360sq.ft.
Buy $30,222 /sq.ft.
Building Age
1 Years
Transaction Date: 18/08/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2025-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
71
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
33 Kennedy Road