Sold
Woodland Heights No. 2fNO. 2FFLAT 3
Registration Number:21052102280010
|Transaction Date:05/05/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

KelvinYuen袁偉林
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(E-008085)
Sold

1/1
PRICE
$101.5 M
Saleable Area
3,189sq.ft.
Buy $31,824 /sq.ft.
Gross Area
3,365sq.ft.
Buy $30,163 /sq.ft.
Building Age
62 Years
Transaction Date: 05/05/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1964-05-1965-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
6 Block(s)
Total Units
70
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
2a-2f Wong Nai Chung Gap Road