Sold
No. 15 Western StreetFLOOR 23FLAT D
Registration Number:24041102120106
|Transaction Date:18/03/2024
PRN:D4746575
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JennChan陳艷華
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-564300)
Sold

1/2
PRICE
$6.98 M
Saleable Area
213sq.ft.
Buy $32,779 /sq.ft.
Building Age
4 Years
Transaction Date: 18/03/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2021-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
105
Walking toSai Ying PunStation
2 Min(s)
Address/ Area
15 Western Street