Sold
Ngai Hing MansionFLOOR 4NO. 24 (FLAT 3)
Registration Number:11013100830146
|Transaction Date:12/01/2011
PRN:A4350073
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ChrisLam林思朗
ACCOUNT DIRECTOR(E-322299)
Sold

1/1
PRICE
$2.74 M
Saleable Area
609sq.ft.
Buy $4,497 /sq.ft.
Building Age
62 Years
Transaction Date: 12/01/2011
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1964-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
260
Walking toMong KokStation
6 Min(s)
Address/ Area
2-24 Pak Po Street