Sold
My PlaceFLOOR 20FLAT H
Registration Number:23071400920062
|Transaction Date:28/06/2023
PRN:D3031325
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ThomasChung鍾偉民
ACCOUNT DIRECTOR(S-431152)
Sold

4/11
PRICE
$6.5 M
Saleable Area
357sq.ft.
Buy $18,189 /sq.ft.
Building Age
10 Years
Transaction Date: 28/06/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2015-07
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
168
Walking toTo Kwa WanStation
8 Min(s)
Address/ Area
123 Pak Tai Street