Sold
My PlaceFLOOR 5FLAT D
Registration Number:20081800820013
|Transaction Date:06/08/2020
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
Sold

1/7
PRICE
$6.34 M
Saleable Area
348sq.ft.
Buy $18,230 /sq.ft.
Building Age
10 Years
Transaction Date: 06/08/2020
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2015-07
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
168
Walking toTo Kwa WanStation
8 Min(s)
Address/ Area
123 Pak Tai Street