Sold
My PlaceFLOOR 17FLAT B
Registration Number:19061902560117
|Transaction Date:23/05/2019
PRN:D3031027
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

BonnieChang鄭惠芳
ACCOUNT DIRECTOR(E-443952)
Sold

2/5
PRICE
$5.35 M
Saleable Area
250sq.ft.
Buy $21,424 /sq.ft.
Building Age
10 Years
Transaction Date: 23/05/2019
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2015-07
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
168
Walking toTo Kwa WanStation
8 Min(s)
Address/ Area
123 Pak Tai Street