Sold
My PlaceFLOOR 16FLAT A
Registration Number:26033000260032
|Transaction Date:13/03/2026
PRN:D3030936
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

BonnieChang鄭惠芳
ACCOUNT DIRECTOR(E-443952)
Sold

1/15
PRICE
$3.98 M
Saleable Area
273sq.ft.
Buy $14,557 /sq.ft.
Building Age
10 Years
Transaction Date: 13/03/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2015-07
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
168
Walking toTo Kwa WanStation
8 Min(s)
Address/ Area
123 Pak Tai Street