Sold
Mount Regalia Tower 1FLOOR 3FLAT B
Registration Number:25082701070010
|Transaction Date:18/08/2025
PRN:D4485187
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AngeeTang鄧惠芬
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(E-010019)
Sold

1/6
PRICE
$34.95 M
Saleable Area
1,943sq.ft.
Buy $17,990 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 18/08/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
31 Block(s)
Total Units
160
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
23 Lai Ping Road