Sold
Mount Pavilia Block FFLOOR LGFLAT G2
Registration Number:26030200630125
|Transaction Date:13/02/2026
PRN:D3730706
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DickyWong王健鵬
ACCOUNT DIRECTOR(S-662807)
PRICE
$40.83 M
Saleable Area
2,263sq.ft.
Buy $18,046 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 13/02/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2016-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
27 Block(s)
Total Units
680
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
663 Clear Water Bay Road