Sold
Mount Pavilia Tower 7FLOOR 5FLAT C
Registration Number:23122100200178
|Transaction Date:07/12/2023
PRN:D3725742
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AnnNg吳麗賢
ACCOUNT DIRECTOR(E-445007)
Sold

1/42
PRICE
$15.7 M
Saleable Area
1,146sq.ft.
Buy $13,695 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 07/12/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2016-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
27 Block(s)
Total Units
680
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
663 Clear Water Bay Road