Sold
Moon Fair MansionFLOOR 7FLAT F
Registration Number:08988848
|Transaction Date:01/08/2003
PRN:B9023947
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

TerenceWong黃凱達
ACCOUNT DIRECTOR(E-328619)
Sold

1/1
PRICE
$3.5 M
Gross Area
1,393sq.ft.
Buy $2,513 /sq.ft.
Building Age
52 Years
Transaction Date: 01/08/2003
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1974-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
96
Walking toWan ChaiStation
13 Min(s)
Address/ Area
11 Shiu Fai Terrace