Sold
Monterey Villas Block CFLOOR 4FLAT C7
Registration Number:12010900270095
|Transaction Date:03/01/2012
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL
PRICE
$1.23 M
Saleable Area
460sq.ft.
Buy $2,676 /sq.ft.
Building Age
29 Years
Transaction Date: 03/01/2012
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1997-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
136
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
12 Po Peng Street