Sold
Montego Bay Tower 1FLOOR 17FLAT C
Registration Number:25122302110278
|Transaction Date:28/11/2025
PRN:D4974467
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

LinaTsoi蔡宝仙
ACCOUNT MANAGER(S-588010)
Sold

1/2
PRICE
$15.1 M
Saleable Area
832sq.ft.
Buy $18,148 /sq.ft.
Building Age
2 Years
Transaction Date: 28/11/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2023-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
688
Walking toYau TongStation
11 Min(s)
Address/ Area
18 Shung Shun Street