Sold
Monaco Phase 2 Grande Monaco Mansion CFLOOR 3FLAT A
Registration Number:21120600740316
|Transaction Date:18/11/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
Sold

1/8
PRICE
$51.92 M
Saleable Area
1,595sq.ft.
Buy $32,550 /sq.ft.
Building Age
3 Years
Transaction Date: 18/11/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-03
No. of Phases
2 Phase(s)
No. of Blocks
8 Block(s)
Total Units
646
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
12 Muk Tai Street