Sold
Mei Pak CourtFLOOR 29FLAT 2
Registration Number:21101202540412
|Transaction Date:10/09/2021
PRN:D3713550
Land Registry
HOME OWNERSHIP SCHEME

SingWong王竣陞
ACCOUNT DIRECTOR(S-641751)
PRICE
$5.08 M
Saleable Area
371sq.ft.
Buy $13,680 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 10/09/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
288
Walking toTai WaiStation
10 Min(s)
Address/ Area
2 Pik Tin Street