Sold
Mei Hang Building Block BFLOOR 3FLAT B7
Registration Number:01007151
|Transaction Date:30/08/2001
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DannyWong黃志剛
ACCOUNT DIRECTOR(S-486985)
PRICE
$400 K
Saleable Area
431sq.ft.
Buy $929 /sq.ft.
Building Age
53 Years
Transaction Date: 30/08/2001
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1973-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
78
Walking toTuen MunStation
6 Min(s)
Address/ Area
43 Kai Man Path