Sold
Mayfair By The Sea Ii Tower 11FLOOR 17FLAT D
Registration Number:25051901210046
|Transaction Date:07/05/2025
PRN:D2743626
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL
Sold

5/11
PRICE
$10.88 M
Saleable Area
794sq.ft.
Buy $13,696 /sq.ft.
Building Age
10 Years
Transaction Date: 07/05/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2015-05
No. of Phases
2 Phase(s)
No. of Blocks
45 Block(s)
Total Units
1,091
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
21-23 Fo Chun Road