Sold
Monaco One Phase 2 Monaco Marine Mansion DFLOOR 5FLAT A
Registration Number:23072501490076
|Transaction Date:11/07/2023
PRN:D5309595
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
Sold

1/8
PRICE
$18.34 M
Saleable Area
728sq.ft.
Buy $25,185 /sq.ft.
Building Age
3 Years
Transaction Date: 11/07/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-09
No. of Phases
2 Phase(s)
No. of Blocks
8 Block(s)
Total Units
1,051
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
10 Muk Tai Street