Sold
Man Yiu BuildingFLOOR 10FLAT 44
Registration Number:24040801710023
|Transaction Date:14/03/2024
PRN:B6729158
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

CherryYung容秋兒
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-253361)
PRICE
$4.48 M
Saleable Area
565sq.ft.
Buy $7,928 /sq.ft.
Building Age
57 Years
Transaction Date: 14/03/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1969-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
410
Walking toAustinStation
5 Min(s)
Address/ Area
26-48 Man Yuen Street