Sold
Man Wo Garden MansionFLOOR 9FLAT M
Registration Number:18042400280120
|Transaction Date:16/04/2018
PRN:A7221492
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SammiChan陳蒨葶
ACCOUNT MANAGER(S-618486)
Sold

1/1
PRICE
$6.18 M
Saleable Area
545sq.ft.
Buy $11,347 /sq.ft.
Gross Area
900sq.ft.
Buy $6,867 /sq.ft.
Building Age
60 Years
Transaction Date: 16/04/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1965-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
264
Walking toKwun TongStation
4 Min(s)
Address/ Area
38 Yuet Wah Street