Sold
Man Wo Garden MansionFLOOR 14FLAT V
Registration Number:22051001480089
|Transaction Date:14/04/2022
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

LindaWan溫才蓮
ACCOUNT MANAGER(S-306488)
Sold

16/29
PRICE
$7.88 M
Saleable Area
680sq.ft.
Buy $11,583 /sq.ft.
Building Age
60 Years
Transaction Date: 14/04/2022
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1965-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
264
Walking toKwun TongStation
4 Min(s)
Address/ Area
38 Yuet Wah Street