Sold
Man Wo Garden MansionFLOOR 10FLAT L
Registration Number:16090801390013
|Transaction Date:29/08/2016
PRN:A7221341
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SammiChan陳蒨葶
ACCOUNT MANAGER(S-618486)
Sold

1/1
PRICE
$3.98 M
Saleable Area
515sq.ft.
Buy $7,735 /sq.ft.
Building Age
60 Years
Transaction Date: 29/08/2016
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1965-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
264
Walking toKwun TongStation
4 Min(s)
Address/ Area
38 Yuet Wah Street