Sold
Man Wo Garden MansionFLOOR 12FLAT H
Registration Number:24073001500059
|Transaction Date:09/07/2024
PRN:B9646262
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MichaelChin程紹懷
ACCOUNT DIRECTOR(E-180125)
Sold

1/5
PRICE
$5.05 M
Saleable Area
680sq.ft.
Buy $7,423 /sq.ft.
Gross Area
700sq.ft.
Buy $7,214 /sq.ft.
Building Age
60 Years
Transaction Date: 09/07/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1965-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
264
Walking toKwun TongStation
4 Min(s)
Address/ Area
38 Yuet Wah Street