Sold
Man Bo BuildingFLOOR 7FLAT C
Registration Number:10111702860175
|Transaction Date:10/11/2010
PRN:C0035735
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RubyWong黃彩雅
ACCOUNT DIRECTOR(S-423610)
PRICE
$970 K
Saleable Area
254sq.ft.
Buy $3,818 /sq.ft.
Gross Area
346sq.ft.
Buy $2,803 /sq.ft.
Building Age
44 Years
Transaction Date: 10/11/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1982-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
192
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
2 Tsing Hoi Circuit