Sold
Man Bo BuildingFLOOR 16FLAT G
Registration Number:12091800800120
|Transaction Date:24/08/2012
PRN:B5979344
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MariaChan陳少瓊
DEPUTY MANAGER(E-337914)
PRICE
$1.75 M
Saleable Area
279sq.ft.
Buy $6,266 /sq.ft.
Gross Area
380sq.ft.
Buy $4,597 /sq.ft.
Building Age
44 Years
Transaction Date: 24/08/2012
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1982-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
192
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
2 Tsing Hoi Circuit