Sold
Man Bo BuildingFLOOR 11FLAT D
Registration Number:21123001640033
|Transaction Date:06/12/2021
PRN:B0340912
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

KoraChu朱幸雲
ACCOUNT DIRECTOR(S-481790)
PRICE
$3.42 M
Saleable Area
254sq.ft.
Buy $13,463 /sq.ft.
Gross Area
346sq.ft.
Buy $9,884 /sq.ft.
Building Age
44 Years
Transaction Date: 06/12/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1982-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
192
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
2 Tsing Hoi Circuit