Sold
Man Bo BuildingFLOOR 20FLAT D
Registration Number:23110800670014
|Transaction Date:20/10/2023
PRN:B0340964
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DannyWong黃志剛
ACCOUNT DIRECTOR(S-486985)
PRICE
$2.58 M
Saleable Area
254sq.ft.
Buy $10,156 /sq.ft.
Gross Area
346sq.ft.
Buy $7,457 /sq.ft.
Building Age
44 Years
Transaction Date: 20/10/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1982-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
192
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
2 Tsing Hoi Circuit