Sold
Majestic Park Block 1FLOOR 17FLAT A
Registration Number:25091900250769
|Transaction Date:29/08/2025
PRN:A4046818
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL
Sold

1/3
PRICE
$11.18 M
Saleable Area
800sq.ft.
Buy $13,979 /sq.ft.
Gross Area
1,013sq.ft.
Buy $11,037 /sq.ft.
Building Age
27 Years
Transaction Date: 29/08/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1998-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
474
Walking toTo Kwa WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
11 Farm Road