Sold
#lyos Maisonette Building DFLOOR G-1FLAT 36
Registration Number:22030101300039
|Transaction Date:15/02/2022
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FrankieLee李世裕
ACCOUNT DIRECTOR(E-435230)
Sold

1/3
PRICE
$15.3 M
Saleable Area
778sq.ft.
Buy $19,666 /sq.ft.
Building Age
3 Years
Transaction Date: 15/02/2022
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
9 Block(s)
Total Units
341
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
2 Hung Yuen Road