Sold
#lyos Maisonette Building BFLOOR G-1FLAT 8
Registration Number:25072502230063
|Transaction Date:27/06/2025
PRN:D5283034
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

GraceShen申万容
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-357583)
Sold

1/3
PRICE
$11.6 M
Saleable Area
789sq.ft.
Buy $14,702 /sq.ft.
Building Age
3 Years
Transaction Date: 27/06/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
9 Block(s)
Total Units
341
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
2 Hung Yuen Road