Sold
Lucky Court Block BFLOOR 5FLAT 4
Registration Number:10111901390026
|Transaction Date:21/10/2010
PRN:B3339197
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

TerenceChung鍾放之
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(E-005930)
PRICE
$976.22 K
Saleable Area
329sq.ft.
Buy $2,964 /sq.ft.
Building Age
38 Years
Transaction Date: 21/10/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1987-07
No. of Phases
-
No. of Blocks
3 Block(s)
Total Units
60
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
16 Mui Wo Ferry Pier Road