Sold
Linden HeightFLOOR 9FLAT B
Registration Number:09211109
|Transaction Date:19/04/2004
PRN:B5387312
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JoyceKwan關婉芳
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-093247)
Sold

1/1
PRICE
$7.12 M
Saleable Area
973sq.ft.
Buy $7,317 /sq.ft.
Gross Area
1,150sq.ft.
Buy $6,191 /sq.ft.
Building Age
51 Years
Transaction Date: 19/04/2004
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1975-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
36
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
11 Boyce Road