Leased
Lily CourtLow Floor ZoneFLAT A
Transaction Date:01/03/2026
PRN:A1430974
Ricacorp/Holdings
PRIVATE RESIDENTIAL

IceChoi蔡丹青
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(E-288008)
Leased

1/1
PRICE
$18,000
Saleable Area
357sq.ft.
Rent $50 /sq.ft.
Gross Area
525sq.ft.
Rent $34 /sq.ft.
Building Age
33 Years
Transaction Date: 01/03/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1993-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
96
Walking toTin HauStation
6 Min(s)
Address/ Area
2-8 Lily Street