Sold
Lilian CourtFLOOR 7FLAT B
Registration Number:09115622
|Transaction Date:30/12/2003
PRN:A2180076
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JennChan陳艷華
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-564300)
Sold

1/1
PRICE
$1.59 M
Saleable Area
333sq.ft.
Buy $4,780 /sq.ft.
Gross Area
522sq.ft.
Buy $3,046 /sq.ft.
Building Age
33 Years
Transaction Date: 30/12/2003
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1993-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
48
Walking toHong KongStation
9 Min(s)
Address/ Area
6-8 Shelley Street