Sold
Leyburn Villas House B9
Registration Number:12110901850029
|Transaction Date:19/10/2012
PRN:B3339208
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

TerenceChung鍾放之
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(E-005930)
PRICE
$13 M
Saleable Area
1,382sq.ft.
Buy $9,406 /sq.ft.
Building Age
44 Years
Transaction Date: 19/10/2012
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1981-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
96 Block(s)
Total Units
96