Sold
Le Pont Tower 3bFLOOR 20FLAT A
Registration Number:25011402020058
|Transaction Date:24/12/2024
PRN:D4270011
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MeiKwok郭美儀
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-263518)
Sold

1/7
PRICE
$25.81 M
Saleable Area
1,574sq.ft.
Buy $16,400 /sq.ft.
Building Age
6 Years
Transaction Date: 24/12/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2020-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
40 Block(s)
Total Units
1,154
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
99 So Kwun Wat Road