Sold
LarchwoodFLOOR 27FLAT D
Registration Number:25012100420056
|Transaction Date:31/12/2024
PRN:D5519303
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

KarenLi李紋
SENIOR PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(E-402487)
PRICE
$5 M
Saleable Area
203sq.ft.
Buy $24,631 /sq.ft.
Building Age
1 Years
Transaction Date: 31/12/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
187
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
62 Larch Street