Sold
LarchwoodFLOOR 16FLAT F
Registration Number:24120900930085
|Transaction Date:22/11/2024
PRN:D5518425
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JoeyWong黃家欣
ACCOUNT DIRECTOR(S-451084)
Sold

1/2
PRICE
$5.12 M
Saleable Area
267sq.ft.
Buy $19,184 /sq.ft.
Building Age
1 Years
Transaction Date: 22/11/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
187
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
62 Larch Street