Sold
LarchwoodFLOOR 11FLAT J
Registration Number:24112501980275
|Transaction Date:01/11/2024
PRN:D5518184
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SandySo蘇慰親
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-283318)
Sold

1/2
PRICE
$4.89 M
Saleable Area
259sq.ft.
Buy $18,873 /sq.ft.
Building Age
1 Years
Transaction Date: 01/11/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
187
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
62 Larch Street